top of page

Napełnianie / nabijanie klimatyzacji

 

 

Stacja obsługi klimatyzacji. Sprawdzamy szczelność układu klimatyzacji. Znajdujemy każdy wyciek. Wymieniamy osuszacze i skraplacze, oraz przewody klimatyzacji. Uzupełniamy ilość czynnika chłodzącego w samochodzie każdej marki. Napełnianie klimatyzacji należy wykonywać raz w roku.

 

Odgrzybianie / dezynfekcja / ozonowanie klimatyzacji

 

Usługa polega na odgrzybieniu i oczyszczeniu klimatyzacji profesjonalną i nieinwazyjną metodą ozonowania. Oczyszczenie tą metodą pomaga w usunięciu nieprzyjemnych zapachów, pleśni, drobnoustrojów i alergenów poprawiając komfort jazdy z włączoną klimatyzacją.

Odgrzybianie / ozonowanie mieszkań

 

Usługę odgrzybiania i ozonowania również wykonujemy w mieszkaniach.    http://ozonserwis.pl/

Serwis / naprawa / uszczelnianie klimatyzacji

 

Wszelkie uszkodzenia i rozszelnienia powodują, że klimatyzacja ma mniejszą wydajność i jest hałaśliwa. Wykonujemy profesjonalną usługę serwisu, naprawy i uszczelniania klimatyzacji.

W nowym sezonie wyposażyliśmy warsztat w specjalny detektor gazu w celu jeszcze dokładniejszego sprawdzania nieszczelności układu klimatyzacji. Nowa technologia pozwala wykryć najmniejsze nieszczelności za pomocą specjalnego gazu oraz ciśnienia nawet 3-4 razy mniejszego niż używanego przypomocy AZOTU!!


Dlaczego AZOT jest niebezpieczny w inspekcji szczelnosci? Ponieważ atomy azotu są o wiele większe niż używanego przez NAS gazu, co uniemożliwia jego wydostawanie się przez drobne nieszczelności układu klimatyzacji. Skutkiem tego jest napełnianie układu klimatyzacji bardzo wysokim ciśnieniem co w przypadku skorodowanej instalacji i bardzo nowych samochodów (coraz cieńsze ścianki przewodów), może spowodować ROZERWANIE przewodów lub nawet PAROWNIKA! A to wiąże się z olbrzymimi kosztami!!


Chcesz mieć dokładnie i bezpiecznie zbadaną szczelność układu klimatyzacji?
ZAPRASZAMY SERDECZNIE!!

Serwis klimatyzacji
Serwis klimatyzacji
bottom of page